User:Killerbreadbug72: Difference between revisions
→Enemies
Line 434: | Line 434: | ||
|- | |- | ||
||28||Super-Massive Breadbug||50||100||Super Stun Smash w/ double Swords||Sniper Cannon||Breadbug | ||28||Super-Massive Breadbug||50||100||Super Stun Smash w/ double Swords||Sniper Cannon||Breadbug | ||
|- | |||
||29||Anode Dweevil||1||5||Poison Fang||Slingshot|| Dweevil | |||
|- | |||
||30||Caustic Dweevil||1||5||Poison Fang||Ninja Stars|| Dweevil | |||
|- | |||
||31||Fiery Dwevil||1||5||Poison Fang||Boomerang||Dweevil | |||
|- | |||
||32||Munge Dweevil||1|||5||Super Slam||Boomerang||Dweevil | |||
|- | |||
||33||Volatile Dweevil||1||5||Super Slam||Ninja Stars||Dweevil | |||
|- | |||
||34||Acidic Dweevil||1||5||Super slam||Ninja Stars||Dweevil | |||
|- | |||
||35||Titan Dweevil||100||100||Comedy Bomb||Sniper Cannon|| Dweevil | |||
|- | |||
||36||Goliath Dweevil||200||300||Comedy Bomb||Super Sniper Cannon|| Dweevil |