2,450
edits
m (→{{p4}}) |
m (→{{p3d}}) |
||
Line 771: | Line 771: | ||
|- | |- | ||
| [[Piklopedia]] || Piklopédie || Piklopedia || - | | [[Piklopedia]] || Piklopédie || Piklopedia || - | ||
|} | |||
==={{p4}}=== | |||
*[https://www.nintendo.com/store/products/pikmin-4-switch/ ''Pikmin 4''] | |||
{{User:Raltseye/Template:Header|FraA=y|SpaA=y|PorB2=y}} | |||
|- | |||
|[[Red Pikmin]] | |||
|Pikmin rouge | |||
|Pikmin rojo | |||
|Pikmin vermelho | |||
|- | |||
|[[Ice Pikmin]] | |||
|Pikmin glace | |||
|Pikmin gélido | |||
|Pikmin gelo | |||
|- | |||
|[[Oatchi]] | |||
|Otchin | |||
|Ochin | |||
|Otchin | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
edits