333
edits
Milkmancer (talk | contribs) (February P4 calendar) |
Milkmancer (talk | contribs) (March P4 calendar) |
||
Line 29: | Line 29: | ||
| 1 time | | 1 time | ||
|- | |- | ||
| [[File: | | [[File:MyNintendoMarchCalendarWallpaperPikmin4.png|75px]] | ||
| | | March Calendar Wallpaper: Pikmin™ 4 | ||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 0 | | [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 0 | ||
| PC/Mobile | | PC/Mobile | ||
| {{date|1| | | {{date|1|March|2024}} | ||
| {{date| | | {{date|31|March|2024}} at 2:00 PM EST. | ||
| 1 time | | 1 time | ||
|} | |} | ||
Line 288: | Line 288: | ||
| {{date|5|January|2024}} | | {{date|5|January|2024}} | ||
| {{date|1|February|2024}} at 2:00 AM EST. | | {{date|1|February|2024}} at 2:00 AM EST. | ||
| 1 time | |||
|- | |||
| [[File:MyNintendoFebruaryCalendarWallpaperPikmin4.png|75px]] | |||
| February Calendar Wallpaper: Pikmin™ 4 | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 0 | |||
| PC/Mobile | |||
| {{date|1|February|2024}} | |||
| {{date|1|March|2024}} at 2:00 AM EST. | |||
| 1 time | | 1 time | ||
|} | |} |
edits