User:Raltseye/Official sites: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 211: | Line 211: | ||
| style="background: #efe" | [https://www.nintendo.com.hk/switch/ampna/ Hong Kong] | | style="background: #efe" | [https://www.nintendo.com.hk/switch/ampna/ Hong Kong] | ||
| style="background: #efe" | [https://www.nintendo.tw/switch/ampna/ Taiwan] | | style="background: #efe" | [https://www.nintendo.tw/switch/ampna/ Taiwan] | ||
|} | |||
=== Game-specific === | |||
{{user:Raltseye/Template:Header|Jap=y|Eng=q|Ger=2|Fra=q|Ita=2|Kor=2|Spa=2|Chi=2|Por=q}} | |||
|- | |||
| [https://pikminbloom.com/ja/ Japanese] | |||
| [https://pikminbloom.com/en/ English] | |||
| [https://pikminbloom.com/zh_hant/ Chinese] | |||
| [https://pikminbloom.com/fr/ French] | |||
| [https://pikminbloom.com/de/ German] | |||
| [https://pikminbloom.com/it/ Italian] | |||
| [https://pikminbloom.com/ko/ Korean] | |||
| [https://pikminbloom.com/es/ Spanish] | |||
| [https://pikminbloom.com/pt_br/ Portuguese] | |||
|} | |} | ||