330
edits
Milkmancer (talk | contribs) (Adding new rewards. I will add the NSO icons soon as well.) |
Milkmancer (talk | contribs) |
||
Line 49: | Line 49: | ||
| {{date|28|June|2023}} | | {{date|28|June|2023}} | ||
| {{date|31|October|2023}} at 2:00 AM EST. | | {{date|31|October|2023}} at 2:00 AM EST. | ||
| 1 time | |||
|- | |||
| [[File:MyNintendoJulyCalendarWallpaperGlowPikmin.png|75px]] | |||
| July Calendar Wallpaper: Pikmin™ 4 (Glow Pikmin) | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 0 | |||
| PC/Mobile | |||
| {{date|7|July|2023}} | |||
| {{date|2|August|2023}} at 2:00 AM EST. | |||
| 1 time | | 1 time | ||
|} | |} |
edits