User:Litnin200: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 219: | Line 219: | ||
|- | |- | ||
||104||[[Petrified Heart]]||Heart Gem||100||5||Awakening Wood||White Flower Garden, L2||Husband's Tears | ||104||[[Petrified Heart]]||Heart Gem||100||5||Awakening Wood||White Flower Garden, L2||Husband's Tears | ||
|- | |||
||105||[[Eternal Emerald Eye]]||Emerald Jewelry||150||20||Awakening Wood||Bulblax Kingdom, L6||Husband's Tears | |||
|- | |||
||106||[[Regal Diamond]]||White Diamond||100||5||Perplexing Pool||Citadel of Spiders, L5||Husband's Tears | |||
|- | |||
||107||[[Tear Stone]]||Blue Tear Gem||150||5||Awakening Wood||Bulblax Kingdom, L2||Husband's Tears | |||
|- | |||
||108||[[Princess Pearl]]||Pearl Earring||100||5||Wistful Wild||Cavern of Chaos, L6||Husband's Tears | |||
|- | |||
||109||[[Crystal Clover]]||Clover Jewelry||150||20||Awakening Wood||Bulblax Kingdom, L1||Husband's Tears | |||
|- | |||
||110||[[Unspeakable Wonder]]||Toy Crown||120||30||Valley of Repose||Above Ground||Space Love | |||
|- | |- | ||
||131||[[Silencer]]||Doll's Head||670||20||Wistful Wild||Cavern of Chaos, L10||Dream | ||131||[[Silencer]]||Doll's Head||670||20||Wistful Wild||Cavern of Chaos, L10||Dream |