53
edits
m (Text replacement - "\|(right|thumb)(\|[^\]\n]+)?\|(right|thumb)" to "|thumb$2") |
(→Decor types: ramen) |
||
Line 199: | Line 199: | ||
|Pizza | |Pizza | ||
| | | | ||
|OpenStreetMap: <code>[[osmwiki:Tag:cuisine=italian|cuisine=italian]]</code>, <code>[[osmwiki:Tag:cuisine=pizza|cuisine=pizza]]</code>, <code>[[osmwiki:Tag:cuisine=pasta|cuisine=pasta]]</code>, <code>[[osmwiki:Tag:cuisine=mediterranean|cuisine=mediterranean]]</code> | |||
|- | |||
!style="text-align: left" | {{icon|Ramen Restaurant|l=|c=invert}} Ramen Restaurant | |||
|Ramen restaurants | |||
|Ramen Keychain | |||
| | | | ||
|OpenStreetMap: <code>[[osmwiki:Tag:cuisine=noodle|cuisine=noodle]]</code>, <code>[[osmwiki:Tag:cuisine=ramen|cuisine=ramen]]</code>, <code>[[osmwiki:Tag:cuisine=udon|cuisine=udon]]</code>, <code>[[osmwiki:Tag:cuisine=soba|cuisine=soba]]</code> | |||
|} | |} | ||
edits