User:Milkmancer/My Nintendo: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Milkmancer (talk | contribs) |
Milkmancer (talk | contribs) |
||
Line 8: | Line 8: | ||
| 1 | | 1 | ||
| {{date|21|June|2023}} at 6:00 PM PT | | {{date|21|June|2023}} at 6:00 PM PT | ||
| {{date|28|June|2023}} at 5:59 PM PT | | {{date|28|June|2023}} at 5:59 PM PT | ||
|- | |- | ||
| [[File:NSO Icon Wave 1 Character 2.jpg|75px]] | | [[File:NSO Icon Wave 1 Character 2.jpg|75px]] | ||
Line 15: | Line 15: | ||
| 1 | | 1 | ||
| {{date|21|June|2023}} at 6:00 PM PT | | {{date|21|June|2023}} at 6:00 PM PT | ||
| {{date|28|June|2023}} at 5:59 PM PT | | {{date|28|June|2023}} at 5:59 PM PT | ||
|- | |- | ||
| [[File:NSO Icon Wave 1 Character 3.jpg|75px]] | | [[File:NSO Icon Wave 1 Character 3.jpg|75px]] | ||
Line 22: | Line 22: | ||
| 1 | | 1 | ||
| {{date|21|June|2023}} at 6:00 PM PT | | {{date|21|June|2023}} at 6:00 PM PT | ||
| {{date|28|June|2023}} at 5:59 PM PT | | {{date|28|June|2023}} at 5:59 PM PT | ||
|- | |- | ||
| [[File:NSO Icon Wave 1 Character 4.jpg|75px]] | | [[File:NSO Icon Wave 1 Character 4.jpg|75px]] | ||
Line 29: | Line 29: | ||
| 1 | | 1 | ||
| {{date|21|June|2023}} at 6:00 PM PT | | {{date|21|June|2023}} at 6:00 PM PT | ||
| {{date|28|June|2023}} at 5:59 PM PT | | {{date|28|June|2023}} at 5:59 PM PT | ||
|- | |- | ||
| [[File:NSO Icon Wave 1 Character 5.jpg|75px]] | | [[File:NSO Icon Wave 1 Character 5.jpg|75px]] | ||
Line 36: | Line 36: | ||
| 1 | | 1 | ||
| {{date|21|June|2023}} at 6:00 PM PT | | {{date|21|June|2023}} at 6:00 PM PT | ||
| {{date|28|June|2023}} at 5:59 PM PT | | {{date|28|June|2023}} at 5:59 PM PT | ||
|- | |- | ||
| [[File:NSO Icon Wave 1 Character 6.jpg|75px]] | | [[File:NSO Icon Wave 1 Character 6.jpg|75px]] | ||
Line 43: | Line 43: | ||
| 1 | | 1 | ||
| {{date|21|June|2023}} at 6:00 PM PT | | {{date|21|June|2023}} at 6:00 PM PT | ||
| {{date|28|June|2023}} at 5:59 PM PT | | {{date|28|June|2023}} at 5:59 PM PT | ||
|- | |- | ||
| [[File:NSO Icon Wave 1 Character 7.jpg|75px]] | | [[File:NSO Icon Wave 1 Character 7.jpg|75px]] | ||
Line 50: | Line 50: | ||
| 1 | | 1 | ||
| {{date|21|June|2023}} at 6:00 PM PT | | {{date|21|June|2023}} at 6:00 PM PT | ||
| {{date|28|June|2023}} at 5:59 PM PT | | {{date|28|June|2023}} at 5:59 PM PT | ||
|- | |- | ||
| [[File:NSO Icon Wave 1 Character 8.jpg|75px]] | | [[File:NSO Icon Wave 1 Character 8.jpg|75px]] | ||
Line 57: | Line 57: | ||
| 1 | | 1 | ||
| {{date|21|June|2023}} at 6:00 PM PT | | {{date|21|June|2023}} at 6:00 PM PT | ||
| {{date|28|June|2023}} at 5:59 PM PT | | {{date|28|June|2023}} at 5:59 PM PT | ||
|- | |- | ||
| [[File:NSO Icon Wave 1 Character 9.jpg|75px]] | | [[File:NSO Icon Wave 1 Character 9.jpg|75px]] | ||
Line 64: | Line 64: | ||
| 1 | | 1 | ||
| {{date|21|June|2023}} at 6:00 PM PT | | {{date|21|June|2023}} at 6:00 PM PT | ||
| {{date|28|June|2023}} at 5:59 PM PT | | {{date|28|June|2023}} at 5:59 PM PT | ||
|- | |- | ||
| [[File:NSO Icon Wave 1 Character with Background.jpg|75px]] | | [[File:NSO Icon Wave 1 Character with Background.jpg|75px]] | ||
Line 71: | Line 71: | ||
| 1 | | 1 | ||
| {{date|21|June|2023}} at 6:00 PM PT | | {{date|21|June|2023}} at 6:00 PM PT | ||
| {{date|28|June|2023}} at 5:59 PM PT. | | {{date|28|June|2023}} at 5:59 PM PT | ||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Wave 1 Background 1.jpg|75px]] | |||
| Background | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 5 | |||
| 1 | |||
| {{date|21|June|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|28|June|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Wave 1 Background 2.jpg|75px]] | |||
| Background | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 5 | |||
| 1 | |||
| {{date|21|June|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|28|June|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Wave 1 Background 3.jpg|75px]] | |||
| Background | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 5 | |||
| 1 | |||
| {{date|21|June|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|28|June|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Wave 1 Background 4.jpg|75px]] | |||
| Background | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 5 | |||
| 1 | |||
| {{date|21|June|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|28|June|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Wave 1 Background 5.jpg|75px]] | |||
| Background | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 5 | |||
| 1 | |||
| {{date|21|June|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|28|June|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Wave 1 Frame 1.jpg|75px]] | |||
| Frame | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 5 | |||
| 1 | |||
| {{date|21|June|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|28|June|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Wave 1 Frame 2.jpg|75px]] | |||
| Frame | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 5 | |||
| 1 | |||
| {{date|21|June|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|28|June|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Wave 1 Frame 3.jpg|75px]] | |||
| Frame | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 5 | |||
| 1 | |||
| {{date|21|June|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|28|June|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Wave 1 Frame 4.jpg|75px]] | |||
| Frame | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 5 | |||
| 1 | |||
| {{date|21|June|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|28|June|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Wave 1 Frame 5.jpg|75px]] | |||
| Frame | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 5 | |||
| 1 | |||
| {{date|21|June|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|28|June|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|} | |} |