330
edits
Milkmancer (talk | contribs) (August calendar wallpaper and Pikmin 4 NSO icons wave 2) |
Milkmancer (talk | contribs) (Wave 3 of the Pikmin 4 NSO icons) |
||
Line 789: | Line 789: | ||
| {{date|27|July|2023}} at 6:00 PM PT | | {{date|27|July|2023}} at 6:00 PM PT | ||
| {{date|3|August|2023}} at 5:59 PM PT | | {{date|3|August|2023}} at 5:59 PM PT | ||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Pikmin 4 Wave 3 Character 1.jpg|75px]] | |||
| Character | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 10 | |||
| 3 | |||
| {{date|3|August|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|10|August|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Pikmin 4 Wave 3 Character 2.jpg|75px]] | |||
| Character | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 10 | |||
| 3 | |||
| {{date|3|August|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|10|August|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Pikmin 4 Wave 3 Character 3.jpg|75px]] | |||
| Character | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 10 | |||
| 3 | |||
| {{date|3|August|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|10|August|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Pikmin 4 Wave 3 Character 4.jpg|75px]] | |||
| Character | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 10 | |||
| 3 | |||
| {{date|3|August|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|10|August|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Pikmin 4 Wave 3 Character 5.jpg|75px]] | |||
| Character | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 10 | |||
| 3 | |||
| {{date|3|August|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|10|August|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Pikmin 4 Wave 3 Character 6.jpg|75px]] | |||
| Character | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 10 | |||
| 3 | |||
| {{date|3|August|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|10|August|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Pikmin 4 Wave 3 Character 7.jpg|75px]] | |||
| Character | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 10 | |||
| 3 | |||
| {{date|3|August|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|10|August|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Pikmin 4 Wave 3 Character 8.jpg|75px]] | |||
| Character | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 10 | |||
| 3 | |||
| {{date|3|August|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|10|August|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Pikmin 4 Wave 3 Character 9.jpg|75px]] | |||
| Character | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 10 | |||
| 3 | |||
| {{date|3|August|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|10|August|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Pikmin 4 Wave 3 Character 10.jpg|75px]] | |||
| Character | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 10 | |||
| 3 | |||
| {{date|3|August|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|10|August|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Pikmin 4 Wave 3 Background 1.jpg|75px]] | |||
| Background | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 5 | |||
| 3 | |||
| {{date|3|August|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|10|August|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Pikmin 4 Wave 3 Background 2.jpg|75px]] | |||
| Background | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 5 | |||
| 3 | |||
| {{date|3|August|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|10|August|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Pikmin 4 Wave 3 Background 3.jpg|75px]] | |||
| Background | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 5 | |||
| 3 | |||
| {{date|3|August|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|10|August|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Pikmin 4 Wave 3 Background 4.jpg|75px]] | |||
| Background | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 5 | |||
| 3 | |||
| {{date|3|August|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|10|August|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Pikmin 4 Wave 3 Background 5.jpg|75px]] | |||
| Background | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 5 | |||
| 3 | |||
| {{date|3|August|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|10|August|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Pikmin 4 Wave 3 Frame 1.jpg|75px]] | |||
| Frame | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 5 | |||
| 3 | |||
| {{date|3|August|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|10|August|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Pikmin 4 Wave 3 Frame 2.jpg|75px]] | |||
| Frame | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 5 | |||
| 3 | |||
| {{date|3|August|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|10|August|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Pikmin 4 Wave 3 Frame 3.jpg|75px]] | |||
| Frame | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 5 | |||
| 3 | |||
| {{date|3|August|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|10|August|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Pikmin 4 Wave 3 Frame 4.jpg|75px]] | |||
| Frame | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 5 | |||
| 3 | |||
| {{date|3|August|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|10|August|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Pikmin 4 Wave 3 Frame 5.jpg|75px]] | |||
| Frame | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 5 | |||
| 3 | |||
| {{date|3|August|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|10|August|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|} | |} | ||
edits