44,445
edits
(Oh, I already did that.) |
(Added 3DS Stylus.) |
||
Line 511: | Line 511: | ||
|{{button|3DS|Home}} | |{{button|3DS|Home}} | ||
|[[:File:3DS Home.png|[link]]] | |[[:File:3DS Home.png|[link]]] | ||
|- | |||
|<code><nowiki>{{button|3DS|Stylus}}</nowiki></code> | |||
|{{button|3DS|Stylus}} | |||
|[[:File:3DS Stylus.png|[link]]] | |||
|} | |} | ||