9,959
edits
(December flower update) |
(December flower update) |
||
Line 151: | Line 151: | ||
|[[File:Blue cyclamen nectar icon.png|80px]] | |[[File:Blue cyclamen nectar icon.png|80px]] | ||
|N/A | |N/A | ||
|- | |||
!Daffodil | |||
|[[File:White daffodil nectar icon.png|80px]] | |||
|N/A | |||
|N/A | |||
|[[File:Yellow daffodil nectar icon.png|80px]] | |||
|} | |} | ||