44,429
edits
m (Added GamePad shake.) |
m (Added Wii U Stylus.) |
||
Line 348: | Line 348: | ||
|{{button|wiiu|NFC}} | |{{button|wiiu|NFC}} | ||
|[[:File:Wiiu-NFC.png|[link]]] | |[[:File:Wiiu-NFC.png|[link]]] | ||
|- | |||
|<code><nowiki>{{button|wiiu|Stylus}}</nowiki></code> | |||
|{{button|wiiu|Stylus}} | |||
|[[:File:WiiU Stylus.png|[link]]] | |||
|- | |- | ||
|<code><nowiki>{{button|wiiu|Shake}}</nowiki></code> | |<code><nowiki>{{button|wiiu|Shake}}</nowiki></code> |