5,343
edits
(added support for multiple languages so categories are added properly) |
mNo edit summary |
||
Line 32: | Line 32: | ||
| <pre>{{needs translation}}</pre> | | <pre>{{needs translation}}</pre> | ||
| {{needs translation|nocat=y}} | | {{needs translation|nocat=y}} | ||
|- | |||
| <pre>{{needs translation|Italian|German}}</pre> | |||
| {{needs translation|Italian|German|nocat=y}} | |||
|- | |- | ||
| <pre>{{needs translation|Italian|notes=Delfino means Dolphin.}}</pre> | | <pre>{{needs translation|Italian|notes=Delfino means Dolphin.}}</pre> |