44,424
edits
No edit summary |
(→Listing: Split Silencer into two, because of the different values.) |
||
Line 289: | Line 289: | ||
|align="center"|{{icon|Paradoxical Enigma|l=|nosize=y}}||130||129||128||[[Paradoxical Enigma]]||[[Dream Series]]||Rubber duck head||[[Citadel of Spiders]]||80||4||8 | |align="center"|{{icon|Paradoxical Enigma|l=|nosize=y}}||130||129||128||[[Paradoxical Enigma]]||[[Dream Series]]||Rubber duck head||[[Citadel of Spiders]]||80||4||8 | ||
|- | |- | ||
|align="center"|{{icon|Silencer|l=|nosize=y}}||131||130|| | |align="center"|{{icon|Silencer|l=|nosize=y}}||131||130||---||[[Silencer]]||[[Dream Series]]||Baby doll head||[[Cavern of Chaos]]||670||20||25 | ||
|- | |||
|align="center"|{{icon|Silencer|l=|nosize=y}}||---||---||129||[[Silencer]]||[[Dream Series]]||Baby doll head||[[Cavern of Chaos]]||666||20||25 | |||
|- | |- | ||
|align="center"|{{icon|Wiggle Noggin|l=|nosize=y}}||132||131||130||[[Wiggle Noggin]]||[[Dream Series]]||Cat bobble-head||[[Cavern of Chaos]]||85||15||25 | |align="center"|{{icon|Wiggle Noggin|l=|nosize=y}}||132||131||130||[[Wiggle Noggin]]||[[Dream Series]]||Cat bobble-head||[[Cavern of Chaos]]||85||15||25 |