44,430
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 171: | Line 171: | ||
! # || Icon || Name | ! # || Icon || Name | ||
|- | |- | ||
| | | 1 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | ||
|- | |||
| 2 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 3 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 4 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 5 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 6 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 7 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 8 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 9 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 10 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 11 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 12 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 13 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 14 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 15 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 16 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 17 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 18 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 19 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 20 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 21 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 22 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 23 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 24 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 25 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 26 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 27 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 28 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 29 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 30 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 31 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 32 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 33 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 34 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 35 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 36 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 37 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 38 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 39 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 40 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 41 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 42 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 43 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 44 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 45 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 46 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 47 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 48 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 49 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 50 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 51 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 52 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 53 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 54 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 55 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 56 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 57 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 58 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 59 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 60 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 61 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 62 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 63 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 64 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 65 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 66 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 67 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 68 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 69 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 70 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 71 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 72 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 73 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 74 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 75 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 76 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 77 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 78 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 79 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 80 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 81 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 82 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 83 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 84 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 85 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 86 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 87 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 88 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 89 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 90 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 91 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 92 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 93 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 94 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 95 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 96 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 97 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 98 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 99 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 100 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 101 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 102 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 103 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 104 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 105 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 106 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 107 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 108 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 109 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 110 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 111 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 112 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 113 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 114 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 115 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 116 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 117 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 118 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 119 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 120 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 121 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 122 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 123 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 124 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 125 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|} | |} | ||
Line 181: | Line 429: | ||
! # || Icon || Name | ! # || Icon || Name | ||
|- | |- | ||
| | | 1 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | ||
|- | |||
| 2 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 3 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 4 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 5 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 6 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 7 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 8 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 9 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 10 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 11 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 12 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 13 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 14 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 15 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 16 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 17 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 18 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 19 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 20 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 21 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 22 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 23 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 24 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 25 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 26 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 27 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 28 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 29 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 30 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 31 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 32 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 33 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 34 || style="text-align: center;" | {{icon|Exhausted Soldier||32px}} || [[Exhausted Soldier]] | |||
|- | |||
| 35 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 36 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 37 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 38 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 39 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 40 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|- | |||
| 41 || style="text-align: center;" | {{icon|||32px}} || [[]] | |||
|} | |} | ||