44,430
edits
(Added shortcuts.) |
(Added Bossclips.) |
||
Line 14: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
|'''[[User:Midnight blue|Midnight blue]]''' ([[User talk:Midnight blue|talk]], [[Special:Contributions/Midnight blue|contribs]]) | |'''[[User:Midnight blue|Midnight blue]]''' ([[User talk:Midnight blue|talk]], [[Special:Contributions/Midnight blue|contribs]]) | ||
|Patroller | |||
|- | |||
|'''[[User:Bossclips|Bossclips]]''' ([[User talk:Bossclips|talk]], [[Special:Contributions/Bossclips|contribs]]) | |||
|Patroller | |Patroller | ||
|- | |- |