1,381
edits
m (Forgot to add it here.) |
m (adding my guide) |
||
Line 42: | Line 42: | ||
|'''[[Guide:Pikmin 2 by Alpo499]]''' | |'''[[Guide:Pikmin 2 by Alpo499]]''' | ||
|[[User:Alpo499|Alpo499]] | |[[User:Alpo499|Alpo499]] | ||
|- | |||
|''[[Pikmin 2]]'' | |||
|11 day completion | |||
|'''[[Guide:Pikmin 2 by PikFan23]]''' | |||
|[[User:PikFan23|PikFan23]] | |||
|} | |} | ||
edits